>

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Wszystkie produkty prezentowane na blogu są przeznaczone do sprzedaży. Jeśli zainteresuje Cię coś, co zostało już wcześniej sprzedane - napisz i zapytaj o dostępność, jeśli tylko będzie to możliwe, z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie :)
Na kolejnych stronach kategorii prezentujemy Wam dosłownie ułamek tego, co powstało w minionym czasie. Natomiast w postach strony głównej, na bieżąco będą pojawiały się nowości z naszych pracowni, które również możecie śledzić na prowadzonych przez nas blogach :) Dajemy Wam też możliwość nabycia naszych produktów bezpośrednio od nas, w przystępniejszych cenach, które nie są obłożone marżami pośredników.

środa, 7 marca 2012

Witajcie :)))

Jak miło, że zaglądacie... że polubiliście... że z nami jesteście... mimo, że to dopiero samiuśki początek i strasznie tu pustooooo !

Będziemy starały się na bieżąco prezentować Wam wszystkie nowości pojawiające się w naszych pracowniach. Mamy nadzieję, że znajdziecie w tym miejscu wiele inspiracji, pomysłów na zrobienie niebanalnego prezentu dla kogoś bliskiego, dla siebie samych... a może marzycie o czymś, co mogłybyśmy specjalnie dla Was wykonać ? :)
Z pewnością nie zabraknie też konkursów, rozdawajek i innych przyjemności :)))
Myślę, że pierwsza taka niespodzianka pojawi się już w najbliższych dniach, ale o tym na razie cicho sza ... ;D
Zaglądajcie, obserwujcie, komentujcie, a z pewnością nic Was nie ominie :)

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam dobrej nocy :)
Dziękujemy za nasze pierwsze spotkanie i do następnego !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz