>

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Wszystkie produkty prezentowane na blogu są przeznaczone do sprzedaży. Jeśli zainteresuje Cię coś, co zostało już wcześniej sprzedane - napisz i zapytaj o dostępność, jeśli tylko będzie to możliwe, z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie :)
Na kolejnych stronach kategorii prezentujemy Wam dosłownie ułamek tego, co powstało w minionym czasie. Natomiast w postach strony głównej, na bieżąco będą pojawiały się nowości z naszych pracowni, które również możecie śledzić na prowadzonych przez nas blogach :) Dajemy Wam też możliwość nabycia naszych produktów bezpośrednio od nas, w przystępniejszych cenach, które nie są obłożone marżami pośredników.

czwartek, 8 marca 2012

zakotki ... zapieski ...

Wiosna daje nam o sobie znać ! :) , nawet jeśli  na termometrach nie ma szaleństwa temperaturowego, to słonko od kilku dni pięknie nam przyświeca :D

W pracowni ifONA zaroiło się od nowości !!! ... Powstają fantastyczne zakładki do książek, które są wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych zakładek, jakich do tej pory używaliśmy. Oferta skierowana nie tylko dla najmłodszych, taka zakotka czy zapieska również może się okazać fajnym upominkiem dla dorosłego wielbiciela czworonogów :)

Całkiem niedawno pojawiły się też maleńkie portfeliki zapinane na bigiel. Wszystkie uszyte ze świetnych gatunkowo tkanin bawełnianych produkcji USA.
                                                                             
Większą część tej bajecznie kolorowej produkcji można zobaczyć na blogu ifONY 

1 komentarz: